Join Our WhatsApp Groups to Receive Latest Jobs Updates on Your Phone

Join Our WhatsApp Groups to Receive Latest Jobs Updates on Your Phone

We have created the WhatsApp Group to enable you receive and share our updates instantly, networking, raise a questions, 24/7 support & assistance on how to apply for jobs , admissions, Education News, drafting CV, cover letters , will be provided instantly . If you would like to receive our daily updates , then all you need to do is to join on our groups. Join now through the links below:
GROUP NO 1 (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 2. (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 3. (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 4. (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 5 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 6 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 7 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 8 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 9 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 10 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 11 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 12 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 13 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 14 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 15 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 16 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 17 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 18 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 19 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 20 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 21 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 22 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 23 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 24 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 25 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 26 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 27 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 28 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 29 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 30 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

GROUP NO 31 . (JOBS+EDUCATION). CLICK HERE

152 comments

Mungu awatunze ninyi nyote mliovumbua huduma hii maana inatusaidia sana kupata taarifa za kimsingi sana kulingsna na hitaji la maisha ya MTU.

All groups are full. If you may add

Tumeongeza Group jipya hilo namba 5 wadau

Am happy with this group please help me to get posts of driver thanks our admin

you made it easier, i like the idea

Tumeongeza Group jipya hilo namba 8 wadau

0659689996 naomba mniunge kwa group

0659689996 naomba mniunge kwa group

Nyote mnaoomba kuungwa humu Group namba 8 pekee ndio bado lina nafasi kwa muda huu mengine yote yamejaa na ukichelewa kujiunga utakosa nafasi.


Pia nisiwe mchoyo wa Fadhila kwa Group Admins wote Asanteni na Hongereni sana kutengeneza hizi links za kushare vitu vya muhimu

Asanteni sana kwa mlio buni haya magroup jmn mungu awabariki sans

Yamkini tunaweza kufika ufukweni

Jaman niungei na Mimi Kwa group

Its not fair why only admin can comment how come if I have goustion??

Magrop yore yamejaa please ad me 0765168225

In short admin hongera saaaanA
Thanks and god be with u

TATZO HATA MAGROUP HATA KUCHANGIA AU KUULIZA SWALI HAKUNA UHURU ETI NI ADIMINI TU NDO ANATUMA CHOCHOTE WENGINE NOOO HIYO SIO POA KWAN RAHA YA KIKUNDI NI KUBADILISHANA MAWAZO

Asante sana kwa waliobuni hii kitu mungu awabariki

0762462220 jaman naomba kuungwa namm!

Please add this number admin 0717130547

Admin Naomba uongeze link nyingine mana nimeshindwa kujiunga limejaa

Good ideas,Much respect to u admn.

Good ideas,Much respect to u admn.

kwa admin wa makuund haya aniad 0766340456

The group is good, add me please 0752903645

Nimefurahi kufanikiwa kujiunga najua nitafanikiwa kupata ajira

Asanteni sana nimefanikiwa kujiunga kwenye group nategemea sana ushirikiano wenu wadau wangu

Please add me too 0763737366

Thanks but admin the good responsibility make the perfect things

The group is so amazing add me 0746420861

Kila group nnalogusa liko full nami naitaj kujoin

An intriguing discussion will probably be worth comment. There’s no doubt that that you can write much more about this topic, may possibly not often be a taboo subject but usually persons are insufficient to chat on such topics. Yet another. Cheers Hack WhatsApp

add me plz if the chance is there
0657674042

Admin i request to be a member of your groups. please add me via no 0757188286

Asanteni kwa huo ubunifu maana kuna watu tunatoka interior now we can get updates.

Asante ni kwa huduma ila naomba mni add tafadhal
0765323023

Asante ni kwa huduma ila naomba mni add tafadhal
0765323023

This comment has been removed by the author.
This comment has been removed by the author.

Enter your comment...add me please 0746532392

Enter your comment...bigup

Morning all members I'm this group .THANKX for ur invitation

Please add me 0757961096 cause all the groups are full

0743435651 I need to be added

Admini naomb uniadd 0759820601

iv wadau, mnaonaje mkianzisha group la telegram.maana naona watsap mtakuwa na magroup mengi sana and still kutakuwa na uhitaji wa watu ku join.telegram unaweza occupy up to 20,000 ppl and share almost everything. ni wazo tu

Please add my no, 0752078758

Hakuna group lenye nafasi. Niadd tafadhali 0759319009

MAGROUP YOTE YAMEJAA,..TENGENEZA GROUP LENGINE MDAU.

Please add my namba 0755873904

Enter your comment...add me please
0717273794

Plz add me 0656709952 I need it more

0714230310 please admn add me

Add me plz nawaomba 0621057075

0653461032 niunge please na mm

Thank you kwa maono but naomba mniadd
0652127022

Enter your comment...
0719124713

Add me please 0767771835

please Add me 0784 678601

0767276566 naomba kuungwa na mimi kwenye group moja kati ya hayo

Magroup yamejaa naomba kuungwa..0762021409

Hellow, groups zote zimejaa naomba admin uniadd 0719890018

Magroup yamejaa pls 0768880687

0714540145 add me all groups are full

0759493439, please add my #

Please ad my number 0759081641

fredirick majaba ........0683768647
niunge namimi kwenye group la whatsapp

Your doing the best Guys,
May you join Me please 0717 20 66 44.

255 672 601 301 join me please